Anasayfa >> Masa Üstü Programlar >> Programlama >> Visual Studio 2018 İndir
Visual Studio 2018 İndir

Visual Studio 2018

 

Visual studio nedir? Visual studio programı tüm programlama dillerini destekleyen ve kod yazma imkanı sunan bir programlama Ide'dir. Yani ister mobil olsun ister web olsun yada masa üstü uygulaması olsun hepsinde çalışabilecek program yazabilirsiniz. Visua studio programı ile yazmış olduğunuz programları tek tıkla .exe formatına çevirebilirsiniz. Visual studio öğrenci versionu sayesinde isterseniz ücretsiz olarak ama visual studio full olarak kullanabilirsiniz. Visual studio programı ile yeni nesil mobil uygulama ve mobil oyunda yazma imkanınız vardır. Visual studio full ile isterseniz mobil uyumlu web siteleri yapabilirsiniz. Visual studio enterpise ile windows tabanlı veya linux tabanlı program geliştirebilirsiniz. Visual studio mevcut olan bütün programlama dillerini desteklemektedir.

 

visual stuio 2018 full indir

 

Programlamaya yeni başlayanlar ve öğrenciler için microsoft visual studio öğrenci versiyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu sayfada aşağıda bulunan visual studio indir linkine tıklayarak açılacak olan sayfada kayıt işlemleri sonrası visual studio full ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son güncellemeler ile adı visual studio express olan sürümün artık adı visual studio commmunity olarak değiştirilmiştir.

 

 

Visual Studio IDE Programının Özellikleri Nelerdir?

 

 • Visual studio programı türkçe dil desteği vardır.
 • Visual studio programı ile web tabanlı programlama ve web site yapabilirsiniz.
 • Visual studio programı ile windows veya linux tabanlı masa üstü uygulama geliştirebilirsiniz.
 • Bütün popüler olan programlama dillerini desteklemektedir.
 • Visual studio programı ile geliştirmiş olduğunuz programları .exe formatında ücretsiz olarak derleyebilirsiniz.
 • Program içerisinde yazacagınız dil için otomatik kod tanımlama özelliği vardır.
 • Visual studio içerisinde yazacağınız kodlarda hata ayıklama özelliği vardır.
 • Visual studio programı içerisinde otomatik kod biçimlendirme ve düzeltme seçenekleri vardır.
 • Program içerisinde yazacağınız kodları otomatik renklendirme özelliği vardır.
 • Daha kısa proje yükleme süreleri ve performans geliştirmeleriyle, C/C++, C#, Visual Basic, F#, Python gibi tercih ettiğiniz dillerle daha hızlı çalışabilirsiniz.
 • UI analizi ve hata ayıklaması, Windows 10 mobil öykünücüleri ve DirectX grafik araçları gibi yeni ve güçlü platform özellikleriyle Windows için uygulamalar ve oyunlar oluşturun.
 • XAML Düzenle ve Devam Et, geliştirilmiş IntelliSense, iyileştirilmiş kod yeniden düzenlemesi ve canlı kod analizi gibi özellikler ve proje veya çözümlere gerek kalmadan herhangi bir klasörü açabilme olanağı sayesinde, kod düzenleme, gezinti ve hata ayıklama işlemleri kolaylaştı.

 

Visual Studio Full İndir

 

visual-studio-ogrencivisual-studio-fullvisual-studio-indirvisual-studio
Benzer Konular
Visual Studio 2018 İndir

Visual Studio 2018 Full Ücretsiz İndir. Visual Studio 2018 full öğrenci versiyonunu indirin.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.