Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Vallahi Hortladı
Vallahi Hortladı

Vallahi Hortladı Sinema Filmin Konusu

 

Vallahi hortladi sinema filmi yönetmenliğini Volkan adıyaman yaptığı ve başrollerini Nuri Alço'nunda paylaşdığı komedi türünde bir filimdir. Vallahi hortladi sinema filmi konusu ise Nam-sis adında milattan önce 2600 yıllarında yaşamış ve bedeni ve ruhu lanetlenmiş bir kraldır. Bu kral her 1000 yılda bir dünyaya gelir ve gider. Bu hortlak kralın dünyada kalabilmesi için ise 14 adet özgür ruha ihtiyacı vardır. Bu hortlaktan kurtulmak için kahramanlarımız 15 yıldan beri tövbe etmiş ve herkese yardım eli uzatan şeyhten yani Nuri alıço'dan yardım istemektedirler. Bakalım kahramanlarımız Nam-sis ile başa çıkabileceklermi? Vallahi Hortladı full izlemek için 20 nisanda sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

vallahi hortladı full izle..
 

Vallahi Hortladı Sinema Filmin Yapım Bilgileri

  • Vizyon tarihi: 20 Nisan 2018.
  • Türü: Komedi, Aile.
  • Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 45 dk.
  • Yönetmen: Volkan Adıyaman.
  • Senaryo yazarı: Volkan Adıyaman.
  • Yapımcısı: Gökhan Atik.
  • Filimde Yer Alan Oyuncular: Nuri Alço, Doğa Konakoğlu, Hasan Yalnızoğlu, Burk şahin, Bülent mert, Taner şafak, Akın türkmen, Güneş özek, Aytuğ ergen, Kadir Özübek, Dila Pekdemir.

 

vallahi-hortladi-full-izlevallahi-hortladi-izle-fullvallahi-hortladi-izlevallahi-hortladi-nam-sis
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.