Anasayfa >> Mobil Programlar >> Mobil Resim Grafik >> Sweet Selfie Pro
Sweet Selfie Pro

Sweet Selfie Pro- Akıllı Telefon Selfie Çekme Programı

Sweet Selfie Pro Akıllı telefonları kullanarak çekmiş olduğunuz selfie, resimleri üzerinde oynamalar yapmanızı sağlayan bir programdır.Çekmiş olduğunuz selfie resimlerinize çok ilgin ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz.Resimlerinizde yüzünüzü, ağzınızı, saçlarınızı, kaşlarınızı, gözlerinizi, ve diğer birçok organınızı özelleştirebilirsiniz.Organlarınızın yerine hazırda bulunan stickerlarını kullanarak farklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

Sweet Selfie Pro akıllı telefon selfie çekim ve düzenleme programı ücretsizdir.İsterseniz bu program sayesinde videolarınızda bile oynama yapabilirsiniz yada resimleriniz üzerinde oynama yapıp kayıt edebilirsiniz.Sweet Selfie Pro programın içerisinde çeşitli efecktlerde bulunmaktadır.Mesela dil çıkartma efekti, yada yağmur yağdırma efeckti gibi.

 

Sweet Selfie Pro programı düzenlemiş olduğunuz resimleri ve kayıt etmiş olduğunuz videoları sosyal ağlarda paylaşmanız tek tuşla yapılmaktadır.Program içerisinde 10'larca efeck ve çıkartma mevcuttur.Üstelik hepsi ücretsiz.

 

Önemli Uyarı: Program ve oyunları indirmek için google play store kayıt olmanız gerekmektedir.

 

Sweet Selfie Pro- Akıllı Telefon Selfie Çekme Programı İNDİR

 

 

sweet-selfie-pro-program-ici-goruntulersweet-selfie-pro-program-ici-goruntusweet-selfie-pro-program-icisweet-selfie-pro-program
Benzer Konular
Sweet Selfie Pro

Ücretsiz Selfie Çekme Programı Ve Resim Düzenleme Programı
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.