Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Sandık
Sandık

Sandık Sinema Filmin Konusu

 

Sandık sinema filmi yöntmenliğini H.Mücahit Pehlivanın yaptığı korku ve gerilim türünde bir filimdir. Sandık sinema filmin konusu Bursa'nın Turan köyünde bir sabah kimin kontrol ettiği bilinmeyen helikopterler uçmaktadır. Bu helikopterler köyün üzzerine bilinmeyen sandıklar bırakmışlardır. Bu sandıklardan çıkanlar ise genetikleriyle oynanmış sülüklerdir. Bu sülüklerle veya bu sülüklerin bulunduğu sandığa dokunan insanlarda birkaç gün içinde değişiklikler olmuştur. İnsanların içlerindeki öfkelerini artık kontrol edemiyorlardır ve insanlara saldırmaya başlamışlardır. Bu sırada köye gezmeye gelen 6 kişilik grup ise bu olayın tamda içerisinde kalmıştır. Bakalım kahramanlarımız delirmiş bu köyden saha çıkabileceklermi? Sandık filmini full izlemek için sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

sandık filmi full izle

 

Sandık Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 20 Nisan 2018.
  • Türü: Korku, Aksiyon, Gerilim.
  • Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye.
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 49 dk.
  • Yönetmen: H.Mücahit Pehlivan.
  • Senaryo yazarı: H.Mücahit Pehlivan, Büşra Ak.
  • Yapımcısı: H.Mücahit Pehlivan.
  • Filimde Yer Alan Oyuncular: Celal Bıyıklı, adnan Tunalı, Çağlar Ozan Aksu, Sinem Yılmaz, Mutlu Dereli, Kerime Ceren Obenik, Gökçe Kurt, Burak Kaya.

 

sandik-korku-filmi-fullsandik-korku-filmisandik-izlesandik-full-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.