Anasayfa >> Filimler >> Yabancı Filimler >> Samson Sinema Filmi
Samson Sinema Filmi

Samson Sinema Filmi

Samson Sinema Filmi Vizyon Tarihi: 23 Şubat 2018.

Samson Sinema Filmi Türü: Aksiyon, Macera ,Dram.

Samson Sinema Filmi Süresi: 1 saat 56 dk.

Samson Sinema Filmi Yapım Ülkesi: 2017-ABD.

Samson Sinema Filmi Oyuncuları: Taylor James, Caitlin Leahy, Sven Ruygrok, Greg Kriek, Lindsay Wagner, Rutger Hauer, Billy Zane, Jackson Rathbone.

Samson Sinema Filmi Yönetmeni: Bruce Macdonald, Gabriel Sabloff.

Samson Sinema Filmi Senaryo Yazarı: Jason Baumgardner, Timothy Ratajczak.

Samson Sinema Filmi Yapımcısı: Vlokkie Gordon, Bruce Macdonald.

 

 

Samson Sinema Filmin Konusu

 

Eski zamanlarda Ahit'in akıllara kazınan kahramanı Samson adlı savaşçı, insan üstü güçlere sahip olan bir savaşçıdır. Elinde silah olarak kullandığı oyma bir kemik sayesinde düşmanlarını darma duman etmektedir ve kimse onun karşısında duramamaktadır.

 

Alışılmadık bu Tanrı hediyesi olan gücünü, insanlarını köleleştirilmekten kurtarmak için kullanması gerekirken Samson'ın gençlik hırsı sonucu yaşadığı trajik bir evlilik, onu intikam amacıyla Filistin ordusu ile karşı karşıya getirir.

 

Samsonun kardeşi bir isyan hazırlığındayken, yalnızca Samson'un Filistinli baştan çıkarıcı güzeller güzeli Delilah'a, Tanrı'ya ve Filistin'e itahat etmesi sonucu, onu zafere götürecektir.

 

 

Benzer Konular
Robin Hood Origions 2018 Sinema Filmi Izle

Robin hood’un haçlı seferlerinden sherwood ormanına dönüşünü konu alıyor
Grinç Animasyon Sinema Filmi Izle

Grinç Animasyon Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz animasyon ve komedi türünde bir filimdir. Filim genel konusu dağda yaşayan söze korkunç yaratı
Muhtemel Aşk Sinema Filmi

Muhtemel Aşk Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz bir dram ve romantik türünde filimdir. Filim genel konusu Bir gencin yeni başladığı iş ...
Overlord Operasyonu Sinema Filmi

Overlord Operasyonu, korku, gerilim ve aksiyon türünde sinema severlerin izleyebileceği bir filimdir. Filim genel konusu savaş üzerinedir
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.