Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Sagu Ve Pagu Büyük Define Izle
Sagu Ve Pagu Büyük Define Izle

Sagu & Pagu - Büyük Define Sinema Filmin Konusu

 

Sagu ve Pagu Büyük define sinema filmi çoçuk ve animasyon türünde bir filimdir. Sagu ve pagu büyük define filmin konusu ise sagu ve pagu'nun yaşadığı o güzel topraklar artık kötü durumdadır. Sagu ve pagu 'nun yaşadığı topraklarda bir zamanlar yeşillik ve akar sular, çağlayan şelalaer vardı ama artık yok. Sagu ve pagu'nun yaşadığı topraklar kuraklık ve açlık baş göstermiştir. Günün birinde kalumbağa Kalep onlara bir haritadan bahsetmiştir. Bu harita sayesinde bulacakları hazine ile topraklarını yeniden eski günlere döndüreceklerine inanmışlardır. Ama bu haritanın peşinde kötü bir avcı ve kurtta vardır. Sagu ve Pagu'nun haritayı ararken karşılacakları komik ve bir okadarda tehlikeli anlara şahitlik edeceksiniz. Sagu ve pagu büyük define filmini full izlemek için sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Özellikle 12 yaş altındaki çoçukların çok seveceği bir animasyon türünde sinema filimidir. Herkese iyi seyirler dileriz.

 

sagu ve pagu büyük define full izle

 

Sagu & Pagu - Büyük Define Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 30 mart 2018.
  • Türü: Komedi, Çoçuk, Animasyon.
  • Filmin yapım ülkesi: Türkiye.
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 24 dk.
  • Yönetmeni: Engin Baştürk.
  • Senaryo yazarı: Murat Kirişçi.
  • Yapımcısı: Bilinmiyor.
  • Oyuncular: Fatih Özkul, Murat Aydın, Onur Kırış, Hakan Akın, Sinan Divrik.

 

 

sagu-ve-pagu-buyuk-define-full-izlesagu-ve-pagu-buyuk-define-izlesagu-ve-pagu-izlesagu-ve-pagu
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.