Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Parayı Bulduk
Parayı Bulduk

Parayı Bulduk Sinema Filmi

 

Parayı Bulduk Sinema Filmi Vizyon Tarihi: 29 Aralık 2017.

 

Parayı Bulduk Sinema Filmi Türü: Aile, Komedi.

 

Parayı Bulduk Sinema Filmi Süresi: 2 saat.

 

Parayı Bulduk Sinema Filmi Yapım Ülkesi: 2017-Türkiye.

 

Parayı Bulduk Sinema Filmi Oyuncuları: Ersin Korkut, Metin Keçeci, Gülsüm Alkan, Hüseyin Elmalıpınar, Taylan Erler.

 

Parayı Bulduk Sinema Filmi Yönetmeni: İhsan Taş.

 

Parayı Bulduk Sinema Filmi Senaryo Yazarı: İhsan Taş.

 

Parayı Bulduk Sinema Filmi Yapımcısı: İhsan Taş.

 

 

Parayı Bulduk Sinema Filmin Konusu

 

Kumarhaneler patroniçeisi Nermin artık polis baskınlarından bıkmış usanmıştır.Bu soruna biz çözüm bulabilmek için düşünürken aklına parlak bir fikir gelir.Çalıştırmış olduğu kumarhaneyi bir filim setine çevirmiştir.Böylelikle polis bastığında filim icabı kumar oynatıyoruz diyecektir.

 

Bu sahte filim settinde kahramanımız Figüranlık yapan Artist Kemal işe başlar.Artist Kemal işe başladığı için çok mutludur.Ama artist kemal buranın aslında bir filim seti olmadığını kısa zaman sonra anlayacaktır.İşte olaylarda tam bu sırada başlar.Artist kemalin başına gelecekler vardır.Komedi tarzında olan bu filim tüm sinema severlere iyi seyirler dileriz.

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.