Anasayfa >> Masa Üstü Programlar >> Resim Grafik 3d >> Optima Dekor 6
Optima Dekor 6

Optima Dekor 6 Mutfak Çizim Programı

 

Optima dekor v6 çizim programı kendi alanında oldukça iddali bir çizim programıdır.Optima dekor  v6 sürümünü yayınladı. Optima dekoru banyo dekorasyon programı, mobilya tasarım programı, mutfak tasarım programı olarak kullanabilirsiniz. Optima dekor full programı çizim konusunda oldukça iddalı bir programdır. Optima dekor full program içerisinde mutfak dolabı tasarlayabilir, çizebilir ve kesime gönderebilirsiniz. Optima dekor full ile banyo dekorasyonu yapabilir seramik ölçüleri çıkartabilirsiniz. Optima dekor v6 ile raydolap çizebilir ve kesime gönderebilirsiniz.

 

Bu sayfada aşağıdaki optima dekor indir linkine tıklayarak optima dekor full indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz optimde dekor v6 özellikleri kısıtlanmıştır. Optima dekor full kullanabilmek için lisansını satın almanız gerekmektedir. Satın alma işlemi sonrası programın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

 

optima dekor 6 mutfak çizmi

 

Optima Dekor 6 Özellikleri Nelerdir?

 

3 boyutlu tasarım ve çizim imkanı vardır.Optima Dekor mutfak, banyo çizim programı, marangoz, mobilyacı ve mutfak imalatçıları için biçilmiş kaftandır.Birço modül içerisinde hazır gelmektedir.

 

Maliyet listesi çıkartır.Optima dekor ilk kurulumunda fiyatlarınızı ve iskonto oranlarınızı girerek projelerinizde otomatik hesaplayıp size özel maliyet çıkartabilir.Projenizin fiyatını bilgisayardan söyleyince ne kadar hızlı, hatasız ve güvenilir olacağınızı düşünün.Müşteriyi hemen ikna edin ve kaçırmayın.

 

Projenin Parça kesim listesini otomatik çıkartır. Optima Dekor'da parça kesim listesini projenize uygun alın ve hemen parçaçıya gidip kestirin yada kendi otomasyon programı ile cnc makinesinde tek tuşla kesime başlayın.

 

Kesim sonrası parça optimizasyonu vardır. Projenizin kesim listesi aldıktan sonra bu listeyi firesiz kesim için Optimizasyon'a gönderin. Sunta Plaka veya mdf plaka üzerinde en az fire ile kesim şeklini görün.Ebatlama makinesinde elle ölçü girmenize gerek yok sistem otomatik gönderiyor.

 

optima dekor 6 şık mutfak çizmi

 

Optima dekor ile ray dolap tasarlamanın ve çizimin keyfine varın. Diğer adı Sürgülü Dolap, çok basit ve hızlı bir şekilde çizin ve renderi 10 dakika sürmez, renkli resim olarak gösterin. Müşteriniz kolay ikna edin müşteriyi kaçırmayın.

 

Optima dekor 6 çizim programı kolay kullanım keyfini çıkartın. Eğer Optima dekor 6 hakkında söylenecek tek bir söz varsa o da öğrenilmesi kolay bir programdır.

 

Optima dekor 6 ile ıslak zeminlere seramik döşemesi çok kısa sürede gerçekleşmektedir.Optima dekor Seramik tasarımı için ekstra ücret almıyoruz. Optima dekor Standart ve Pro paketlerinde özel seramik yerleşimi yapabilirsiniz.


 

Optima dekor 6 render kalitesi oldukça güzel bir programdır. Optima dekor ile müşterinizi etkileyici renderleri almanız sadece 5 dk sürer.Daha uzun sürelerde daha kaliteli renderlar alabilirsiniz.


 

Optima dekor full versiyonu satın alabilirsiniz yada optima dekor demo versiyonunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.


 

Optima dekor v6 İndir

 

 


 

optima-dekor-sik-mutfak-cizmioptima-dekor-u-mutfak-cizmioptima-dekor-guzel-mutfak-cizimioptima-dekor-mutfak-cizimi
Benzer Konular
Adobe After Effects CC

Adobe After Effects CC full indir. Adobe After Effects CC Ücretsiz İndir Ve Kullan.
Adobe Illustrator CC

Adobe Illustrator CC Ücretsiz İndir. Vektörel Çizim Ve Tasarım Programı
Adobe Lightroom CC

Adobe Lightroom CC Ücretsiz İndir. Resim Düzenleme Ve Efekt Programı.
Adobe Photoshop CC

Adobe Photoshop CC Resim Düzenleme Ve Resim Çizme Programı İndir
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.