Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Oflu Hoca Trakyada
Oflu Hoca Trakyada

Oflu Hoca Trakya'da (Oflu Hoca'nın Şifresi 3) Sinema Filmin Konusu

 

Oflu Hoca Trakya'da diğer adı ile Oflu hocanın şifresi 3 adlı sinema filmi yönetmenliğini Adem Kılıç ve Serkan Karaarslan yaptığı ve başrollerini Çetin Altay'ın oynadığı komedi tarzında bir filimdir. Oflu hoca trakya'da sinema filmin konusu ise trabzonda doğanspor futbol kulubünün başkanlığı yapan oflu hoca (Çetin altay) gelecek sezon için takıma yeni transferler peşindedir. Beğendiği ve almayı düşündüğü bir futbolcu vardır lakin bu futbolcu lüleburgazda oynamaktadır. Oflu hoca lüleburgaza gitmiştir. Herşey buraya kadar normal ama lüleburgazda oflu hocanın tıpa tıp ikizi vardır. Ve bu ikiz oflu hocanın lüleburgaza gitmesinden birkaç gün sonra hapisten çıkmaktadır. İşte bundan sonra olaylar karışmaktadır.

 

oflu hoca trakyada full izle

 

Oflu hocanın ikizi olana şahıs oflu hocanın tam aksi karakterde bir yapıya sahiptir. Ve bu şahıs yüzünden oflu hocanın başı dertten hiç kurtulmaz. Bakalım oflu hoca bu durumdan nasıl kurtulacak. Oflu hoca trakya'da full izlemek için 13 nisanda sinemalarda yerinizi almayı sakın unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

Oflu Hoca Trakya'da (Oflu Hoca'nın Şifresi 3) Sinema Filmin Yapım Bilgileri

  • Vizyon tarihi: 13 Nisan 2018.
  • Türü: Komedi, Aile.
  • Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 45 dk.
  • Yönetmen: Adem kılıç, Serkan Karaarslan.
  • Senaryo yazarı: Ferhat Ergün.
  • Yapımcısı: Türkiye.
  • Filimde Yer Alan Oyuncular: Çetin Altay (Oflu hoca), Gökhan Yıkılkan, Gülhan Tekin, Bilal Çatalçekiç, Bahtiyar Engin, Hidayet Erdinç, Buket Dereoğlu, Ececan Gümeci, Seymen Aydın, Hülya Aydın.

 

 

oflu-hocanin-sifresi-3oflu-hoca-trakyada-full-izleoflu-hoca-trakyada-izleoflu-hoca-trakya
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.