Anasayfa >> Mobil Programlar >> Mobil Eğitim >> Nefis Yemek Tarifleri
Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Ev Yemek Tarifleri


Nefis ev yemek tarifleri uygulaması içerisinde yüzlerce yemek yapımının görsel, metinsel ve video olarak hazırlanan anlatımlar içerir.Bu uygulama sayesinde yemek yapmayı öğreneceksiniz.Yüzlerce insanın kendi hazırlamış olduğu yemek tariflerine ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

 

Nefis Yemek Tarifleri android mobil uygulaması, Türkiye'nin en çok okunan yemek tarifi sitesi ve en büyük yemek tarifi topluluğudur. Uygulama içerisinde, kullanıcılarımızın gönderdiği tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış yüz binden fazla hazır ev yemekleri tarifi bulunmaktadır. Uygulama içerisinde yer alan tariflerin bir çoğu evdeki malzemelerle hazırlanabilecek kolay yemek tarifleridir. Evde nefis ev yemekleri tariflerini uygulayan insanlar hiç biri pişman olmadı.

 

Bu uygulama ile Nefis Yemek Tarifleri web sitesinde yayınlanan son tarifleri görebilir, kategorisel olarak tariflerde gezinebilirsiniz ve favorilerinize ekleyebilirsiniz. Evinizde hazırlamış olduğunuz kendi tariflerinizi gönderebilir ve herkesle paylaşabilirsiniz. Bu uygulama evde yemek yapma işinizi kolaylaştıracaktır.
 

 

Nefis Yemek Tarifleri Uygulaması Başlıca Özellikleri
 

  • Uygulama içerisinde yer alan Tarif Defterim bölümü sayesinde tariflerinizi yayınlayabilir kayıt edebilir ve her yerden ulaşabilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde yer alan Tarifler bölümünde tamamı denenmiş, tamamı resimli (fotoğraflı) yemek tariflerine ulaşabilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde Videolar bölümünde yüzlerce yemeği,n nasıl yapılacağı hakkında ders veren videolara ulaşabilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde Keşfet bölümü ile haftanın en çok beğenilen ve ilgi gören yemek tariflerini görebilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde Yazarlar bölümünde beğendiğiniz yemeğin yazarını beğenebilir ve onu takip edebilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde yer alan Soru-Cevap bölümünde ise yemekler hakkında soru sorabilir ve sorulan sorulara cevap yazabilirsiniz.

 


Nefis Ev Yemekleri Uygulama içerisindeki yemek türleri:Sulu yemekler, çorbalar, kahvaltılıklar, kebap çeşitleri, makarna çeşitleri, bakliyat çeşitleri, pohoça çeşitleri, börek çeşitleri vb. tarzında hazırlanmış tarifler bulabilirsiniz.

 

Not: Uygulamamız internetsiz çalışmamaktadır. İnternetsiz yemek tarifi veren uygulamaların tersine her gün yüzlerce yeni tarif eklenmektedir. Bu yeni tariflere ve diğer özelliklerimize ulaşabilmeniz için internet bağlantısı gerekmektedir. Nefis Yemek Tarifleri nefisyemektarifleri.com web sitesinin RESMİ Android uygulamasıdır. ÜCRETSİZ
 

Not: Program Andriod İşletim Sistemi ile uyumludur.Programı indirmek için google playstore kayıtlı olmanız gerekmektedir.

 

Nefis Ev Yemek Tarifleri İndir

 

 

nefis-yemek-tarifleri-ne-pisirsem-sutlu-keklernefis-yemek-tarifleri-ne-pisirsem-keklernefis-yemek-tarifleri-ne-pisirsem-sutlu-kurabiyelernefis-yemek-tarifleri-ne-pisirsem-baklavalarinefis-yemek-tarifleri-ne-pisirsem-tatlilarinefis-yemek-tarifleri-ne-pisirsem-menunefis-yemek-tarifleri-ne-pisirsem-menulerinefis-yemek-tarifleri-ne-pisirsem
Benzer Konular
Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Ev Yemek Tarifleri Uygulaması.Yüzlerce yemek sizi bekliyor.
Clue Android Adet Ugulaması

Clue Android Telefonlar İçin Adet Ugulamasıdır.
Tariflerle Yemek Pişirme

Akıllı Telefonlar İçin Tariflerle Yemek Pişirme Uygulaması
30 Gün Fitness Eğitimi

30 Günlük Fitness Eğitim Programı
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.