Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Mahalle
Mahalle

Mahalle Filmin Konusu

 

Mahalle sinema filmi yönetmenliğini Buğra gülsoyun yaptığı ve yapımcılığını gene buğra gürsoyun üstlendiği drama ve korku tarzında yapılmış bir filimdir. Mahalle sinema filmi İstanbulun kenar mahallelerinde yaşayan ve kendi hayatlarından pekte menun olmayan üç arkadaşın öğrendikleri bir gerçek sonucunda yaşadıkları hikayeyi konu almaktadır. Bu üç arkadaş aynı mahallede ve dükkan sahibi esnaf komşulardır. 3 arkadaşda evlidir ve çoçukları vardır. Ama mahalleye yakın zamanda bir yabancı taşınması sonucu gizli bir sırrı istemeyerekte olsa öğrenirler. Bu üç arkadaş yabancı şahsı mahallenin ağır abisinin isteği üzerine kaçırırlar ve sonuçları hiçte iyi olmaz. Bir süre sonra bu üç arkadaş birbirine girer. Mahalle filmini full izlemek için sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

mahalle sinema filmi full izle

 

 

Mahalle Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 9 mart 2018.
  • Yapım ülkesi: 2018 Türkiye.
  • Türü: Dram, Korku ve Gerilim.
  • Sinema izlenme süresi: 81 dk.
  • Yönetmeni: Buğra Gülsoy, Serhat Teoman.
  • Senaryo yazarı: Buğra Gülsoy, Serhat Teoman, Emre Erkan, Selahattin Töz, Hazar Ergüçlü.
  • Yapımcısı: Buğra Gürsoy, Sadık Ekinci.
  • Oyuncular: Buğra gürsoy, Serhat Teoman, Emre erkan, Selahattin Töz, Hazar Ergüçlü, Gökşen Ateş, Selen Öztürk, Gökhan Soylu.

 

 

mahalle-sinema-filmimahalle-izlemahalle-fullmahalle-full-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.