Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Kelebekler İzle
Kelebekler İzle

Kelebekler Sinema Filmin Konusu

 

Kelebekler sinema filmi komedi ve dram türünde bir filimdir. Yardımcı oyuncular arasında Ezgi Mola'da vardır. Kelebekler sinema filmin konusu küçük yaşlardan itibaren başka yerlerde birbirini görmeden yaşayıp büyüyen 3 kardeş hikayelerini anlatmaktadır. Bu 3 kardeş yıllar içerisinde hiç birbirleri ile temasta bulunmamıştır. Ama bir gün babalarının bir mektubu ile doğdukları memlekete gitmek zorunda kalmışlardır. Memlekete vardıklarında ise babalarının aslında vefat ettiğini öğrenirler ve babalarının cenaze törenlerine katılırlar. İşin garib tarafı ise bu 3 kardeşin köye girdikleri andan itibaren köyde ve kendilerinde değişiklikler olmaktadır. Bir takım garib olaylar baş göstermektedir. Kelebekler adlı sinema filmini full izlemek için 30 Martta sinemalarda yerinizi ayırtmayı unutmayın. Sinemalarda Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

kelebekler full izle

 

 

Kelebekler Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 30 mart 2018.
  • Türü: Komedi, Dram.
  • Filmin yapım ülkesi: abd.
  • Sinema izlenme süresi: 2 saat 11 dk.
  • Yönetmeni: Tolgo Karaçelik.
  • Senaryo yazarı: Tolga Karaçelik
  • Yapımcısı: Tolga Karaçelik.
  • Oyuncular: Tolgo ekin, Bartu Küçükağlayan, Tuğçe altuğ, Serkan Keskin, Hakan Karsak, Ercan Kesal, Ezgi Mola, Mustafa Kırantepe.

 

 

kelebekler-sinema-filmi-kelebekler-full-izlekelebekler-izle-fullkelebekler-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.