Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Kaybedenler Kulubu Yolda İzle
Kaybedenler Kulubu Yolda İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda Filmin Konusu

 

Kaybedenler kulübü yolda filmin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği ve dram türünde yapılmış bir sinema filmidir. Kaybedenler kulübü yolda filmin konusu radyoda dj'lik yapan iki sıkı arkadaşın tatail dönüşü çıktıkları yolda başlarına gelen konuları ele almakatadır. Kaan Çaydamlı (Nejat işler) ve Mete Avunduk (Yiğit özşener) bu iki sıkı dost radyo sayesinde oldukça geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Özellikle özgür ruhlu bayanların hayranı oldukları dj'lerdir. Radyo programlarında kimsenin ele alamadıkları konuları ele almaktadır bu ikili. Gene radyo sayesinde tanıştıkları bir grupla tatile gitmişlerdir. Tatil dönüşü istanbula dönerkense hiç planda olmayan olaylar ile kaşılaşmışlardır. Bakalım kahramanlarımız bu sıradışı olaylarla başa çıkıp istanbula varabilceklermi. Kaybedenler kulübü yolda full izlemek istiyorsanız sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

kaybedenler kulubü full izle

 

 

Kaybedenler Kulübü Yolda Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 16 mart 2018.
  • Yapım ülkesi: 2018 Türkiye.
  • Türü: Dram.
  • Sinema izlenme süresi: 113 dk.
  • Yönetmeni: Mehmet Ada Öztekin.
  • Senaryo yazarı: Mehmet Ada Öztekin.
  • Yapımcısı: Erol Avcı.
  • Oyuncular: Nejat İşler, Yiğit Özşener, Hande Doğandemir, Merve Çağıran, Riza Kocaoğlu, Sarp Akkaya, Şafak Başkaya, Zeynep Özyağcılar, Emre Yetkin.

 

 

kaybedenler-kulubu-yolda-sinema-filmikaybedenler-kulubu-yolda-full-izlekaybedenler-kulubu-yolda-fullkaybedenler-kulubu-yolda-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.