Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Karımı Gördünüz Mü Izle
Karımı Gördünüz Mü Izle

Karımı Gördünüz Mü? Sinema Filmin Konusu

 

Karımı gördünüz mü? Filmi Bülent pelin yönetmenliğinde ve peker açıkalın oyunculuğunda komedi tarzında yapılmış bir sinema filmidir. Karımı gördünüz mü? Filmin konusu ünlü ve zengin iş adamı hakkı (peker açıkalan), karısı makbulenin (ıvana sert) ısrarlarına dayanamayıp onu güzel bir yere tatile götürür. Ama aslında makbulenin isteği sevgilisi ile buluşmaktır. Hakkı tatil köyüne vardığında arabadan inince büyük bir kalabalık onu karşılar ve insanlara laf yetiştiriğim derken eşinin ortadan kaybolduğunu anlamaz. Eşinin yanında olmadığını fark ettiğinde ise çoktan eşi kayıplara karışmıştır. Bütün tatil boyunca eşi makbuleyi aramakla geçirir hakkı. Ama makbule ise günü gün etmektedir. Karımı gördünüz mü full izlemek için 6 nisanda sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

karımı gördünüzmü full izle

 

Karımı Gördünüz Mü? Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 6 Nisan 2018.
  • Türü: Komedi, Aile.
  • Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye.
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 18 dk.
  • Yönetmen: Bülent Pelin.
  • Senaryo yazarı: Bülent Pelin.
  • Yapımcısı: Norveç.
  • Filimde Yer Alan Oyuncular: Peker açıkalın (Başrol), Ivana Sert (Başrol), Nuri alço, Coşkun Göğen, Esra Sönmezer, Tolga Öz, Hüseyin Elmelıpınar, Toygun Ateş, Arda Kural, İlker Kurt, Berna Öztürk, Mehmet Çepiç.

 

 

karimi-gordunuz-mu-full-izle-sinemalardakarimi-gordunuz-mu-izlekarimi-gordunuz-mu-full-karimi-gordunuz-mu-full-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.