Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Kardeşim Benim 2
Kardeşim Benim 2

Kardeşim Benim 2 Sinema Filmi

 

Kardeşim Benim 2 Sinema Filmi Vizyon Tarihi: 24 Kasım 2017.

 

Kardeşim Benim 2 Sinema Filmi Türü: Komedi, Gençlik, Macera.

 

Kardeşim Benim 2 Sinema Filmi Süresi: 2 saat.

 

Kardeşim Benim 2 Sinema Filmi Yapım Ülkesi: 2017-Türkiye.

 

Kardeşim Benim 2 Sinema Filmi Oyuncuları: Murat Boz (Ozan Rolünde.), Burak Özçivit (Hakan Rolünde), Ferdi Sancar (Tato Rolünde), Leyla Feray (Leyla Rolünde), Pınar Deniz (Didem Rolünde), Korhan Herduran, Hakan Karsak, Sezgi Mengi.

 

Kardeşim Benim 2 Sinema Filmi Yönetmeni: Mert Baykal.

 

Kardeşim Benim 2 Sinema Filmi Senaryo Yazarı: Zafer Külünk.

 

Kardeşim Benim 2 Sinema Filmi Yapımcısı: Timur Savcı, Cemal Okan.

 

 

Kardeşim Benim 2 Sinema Filmin Konusu

 

İki ünlü müzisyen kardeşlerden hakan ve Ozanın arkadaşları Tato ölmüştür.Tato'ya son vazifelerini yapmak üzere Hakan ve Ozan Ege2ye doğru yola çıkmışlardır.Ama Hakan iki sonra çay tüccarı ve zengini muzaffer beyin kızı didemle evlenmek için düünleri vardır.Hakanın bir an önce tatonun cenazesinden sonra düüne yetişmesi gerekmektedir.Ama beklenmedik bir şekilde kardeşi ozanın kaçan bir kızı arabaya alması ile işler iyice karışır.Ozanın arabaya aldığı kız Leyla'nın abileri ve nişanlısıda işin içine dahil olunca Ozan ve Hakanın çıktıkları yolculuk ege'de başlar ve iç anadolu, ve sınır ötesi olarak devam eder son olarakda karadenizde biter.Bu arada öldü sandıkları Tato yaşamaktadır.

 

Kardeşim Benim 2 sinema filmi 24 Kasım 2017 'de sinemalarda izlemeyi sakın unutmayın.Komedi ve Gençlik türü sinema severler için iyi bir seçenek olabilir...

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.