Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Kabus 2018 Full Izle
Kabus 2018 Full Izle

Kabus (2018) Sinema Filmin Konusu

 

Kabus (2018) Sinema filmi korku ve gerilim türünde bir filimdir. Kabus sinema filmi gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek hazırlanmıştır. Kabus sinema filmi konusu bir kız çoçuğuna küçük yaşlarda üvey babası tarafından tecavüz uğraması ve kızın annesinin bu durumu öğrenmesi ile üvey babayı öldürmesi ve hapise düşmesini konu alan bir filimdir. Küçük kızın annesi kocasını öldürdükten sonra bunalıma girmiştir ve hapishanede kendi canına kıymıştır. Bütün bu olanlardan sonra ise küçük kız psikolojik sorunları içerisinde hayatını sürdürmüştür. Kabus filmini izlemek için Sinemalarda yerini almayı unutmayın.

 

kabus korku filmi full izle

 

Küçük kızımız artık büyümüştür ve bir ressam olmuştur. Ama hala rüyalarında gördüğü kabuslar ona bir türlü uyku uyutmamaktadır. Küçük kızımız Özge kadınlar gününde bir sergi açmayı planlamaktadır. Devletten beklediği desteği alınca hemen işlere koyulmuştur. Özge görmüş olduğu kabuslar sonucunda bir psikoloya görünmüştür ve psikoloyun tavsiyesi üzerine bir hocayla tanışmıştır. Hocan özgenin sorunlarının aslında kendinden kaynaklı olmadığını ona musallat olanlardan kaynaklandığını söylemektedir. Kabus filminin diğer adı ise Düğümlere Üfleyenlerin şerri'dir. Kabus filmini full izlemek için 30 martta sinemalarda yerinizi almayı unutmayın.

 

 

 

Kabus (2018) Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 30 mart 2018.
  • Türü: Korku, Gerilim.
  • Filmin yapım ülkesi: Türkiye.
  • Sinema izlenme süresi: Bilinmiyor.
  • Yönetmeni: Tuncer Gürbüz.
  • Senaryo yazarı: Mustafa Kaya.
  • Yapımcısı: Tarık Karakulak.
  • Oyuncular: Sahra Kaya, Sinem Kayaoğlu, Esra Öztop, Gülfer Sarıgül, Mustafa Kaya, Engin Kahya..

 

 

 

kabus-korku-filmi-izlekabus-full-izlekabus-filmi-izlekabus-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.