Anasayfa >> Mobil Programlar >> Mobil Dosya Araçları >> File Go Dosya Yönetim Programı
File Go Dosya Yönetim Programı

Google File Go Akıllı Telefonlarda Yer Açma Programı

 

File Go, Google tarafından hazırlanan ve ücretsiz olarak yayınlanan akıllı telefon depolama yöneticisidir. Akıllı telefonunuzda yer açmanızı ve fazla dosyalarınızı silme işlemini sağlar. File Go ile telefonunuzdaki dosyalara daha hızlı ulaşırsınız.Gelişmiş bir dosya yönetim sistemi vardır.
 

File Go Programının Özellikleri


Akılı telefonlarınızda gereksiz dosyaları silerek daha fazla yer açın: Yalnızca birkaç dokunmayla telefonunuzdaki gereksiz ve kendini yenileyen dosyalardan kurtulun. Whatsapp, bip, instagram vb. programlardan gelen eski fotoğrafları ve smileri silin, kullanılmayan ve yer kaplayan uygulamaları silin, önbelleğinizi daima temiz tutun, spamlerden kurtulun telefonunuzun hızına hız katın.


Akıllı telefonunuzdaki gerek kendi hafızası gerekse sd karttaki dosyaları yönetin: Akıllı telefonunuzda ve SD kartınızda ne kadar boş yer kaldığını görmek için Files Go'yu kullanın.


Akıllı telefonunuzda dosya yönetim hakkında öneriler alın: Telefonunuzun dosya hafızası bitmeden dosyaların silinmesiyle veya taşınmasıyla ilgili faydalı öneriler alın. File Go Uygulamasını kullandıkça size uygun daha da akıllı öneriler sunar.


Telefonunuzdaki resimlere,videolara ve dosyalara daha hızlı ulaşın: Akıllı Telefonunuzda resim, video ve dosya ararken zaman kaybetmeyin. File Go klasörler yerine gelişmiş filtreler kullandığından içerikleriniz daha hızlı bir şekilde bulur.


File go sayesinde internetsiz yakınınızdaki cihazlarla dosyalarınızı paylaşabilirsiniz: Resim, video, dosya veya uygulamalarınızı yakınınızda ,bu uygulamaya sahip diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. File Go dosyalarınızı 125 Mb/sn'ye varan hızla aktarır, ücretsizdir ve internet olmadan çalıştığından mobil veri maliyetine neden olmaz.


File Go sayesinde dosyalarınızı şifreli olarak paylaşabilirsiniz: Akıllı cihazlarda File Go'nun çevrimdışı dosya paylaşım özelliği WPA2 şifreleme sistemi kullanarak dosyalarınızı daha güvenli paylaşabilirsiniz.
Dosya yönetimi verimli ve ihtiyaca göre yapın.

File Go akıllı telefonunuzda 6 MB'tan az yer kaplar:File Go Ayrıca telefonunuzun performansını etkileyecek kötü amaçlı yazılım, span veya bloatware (gereksiz yazılım) barındırmaz. Hepsini temizlersiniz.

 

 

Önemli Uyarı: Program ve oyunları indirmek için google play store kayıt olmanız gerekmektedir.

 

Google File Go Akıllı Telefonlarda Yer Açma Programı

Ücretsiz İndir

 

 

 

 

file-go-dosya-yonetim-araci-galerifile-go-dosya-yonetim-araci-dosya-silmefile-go-dosya-yonetim-araci-goruntusufile-go-dosya-yonetim-araci
Benzer Konular
File Go Dosya Yönetim Programı

Google File Go Akıllı Telefonlarda Yer Açma Programı
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.