Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Eyvah Karım Izle
Eyvah Karım Izle

Eyvah Karım Sinema Filmin Konusu

 

Eyvah karım sinema filmi yönetmenliğini Raşit Çelikezer'in yaptığı komedi türünde bir filimdir. Eyvah karım filmin konusu ise zengin ve sosyetik olan bir çiftin trajı komik bir hikayesini ele alıyor. Sosyetik çiftimizin güzel bayanı Asuman Dabak tatile gidiyor. Bunu fırsat bilen koca Yosi Mizrahi evde felekten bir gece çalmak için ortam oluşturuyor. Ama işler beklendiği gibi gitmiyor. Koca evde eğlenirken eve 3 acemi hırsız giriyor üstelik adam eşide süpriz olsun diye tatilden erken dönüyor.. İşte cümbüş burad aşlıyor. Eyvah karım filmini full izlemek için 6 nisanda sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

eyvah karım full izle sinemalarda

 

 

Eyvah Karım Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 6 Nisan 2018.
  • Türü: Komedi, Aile.
  • Filmin yapım ülkesi: 2018 - Türkiye.
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 35 dk.
  • Yönetmen: Raşit Çelikezer.
  • Senaryo yazarı: Haluk özenç.
  • Yapımcısı: -..
  • Filimde Yer Alan Oyuncular: Yosi Mizrahi, Asuman Dabak, Wilma Elles, Sadi Celil Cengiz, Binnur Şerbetçioğlu, Tarık Şerbetçioğlu, Metin Yıldız, Murat Okay.

 

 

eyvah-karim-sinemalardaeyvah-karim-izleeyvah-karim-full-izleeyvah-karim-full
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.