Anasayfa >> Mobil Programlar >> Mobil Eğitim >> Ev Egzersizleri-Ekipmansız
Ev Egzersizleri-Ekipmansız

Ev Egzersizleri-Ekipmansız Mobil Uygulama

 

Ev Egzersizleri uygulamamızda tüm ana kas gruplarınız için günlük egzersiz miktarları sunar. Günde sadece birkaç dakika zaman ayırarak yapabileceğiniz hareketlerden oluşur.Spor salonuna gitmeye gerek kalmaksızın vücudunuzda kas yapabilir ve zinde kalabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde ekipman veya koça gerek duymadan tüm egzersizleri sadece vücudunuzun ağırlığıyla yapabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

Bu mobil uygulama içeriği karın kaslarınız, göğsünüz, bacaklarınız, kollarınız ve kalçalarınız için antremanlar içerdiği gibi bunun yanında tüm vücudu çalıştıran hareketlere de sahiptir. Tüm egzersizler alanında uzman kişiler tarafından tasarlanıp hazırlanmıştır. Hiç birisi ekipmana ihtiyaç duymaz, yani spor salonuna gitmeye gerek yoktur. Günde sadece birkaç dakikanızı alsa da kaslarınızı etkili biçimde çalıştırır, güçlendirir ve evde karın kaslarınızı baklava dilimi kas yapmanıza yardımcı olur.

 

Uygulama içerisinde Isınma ve gerinme hareketleri, bilinçli bir biçimde egzersiz yapmanıza yardım edecek biçimde hazırlanmıştır. Her egzersiz için animasyonlar ve video eğitimleri sayesinde her egzersiz sırasında doğru biçimi kullandığınızdan emin olabileceksiniz.Bu uygulama ile evde yapacağınız egzersizlerimizle çalışmayı sürdürdüğünüzde sadece birkaç hafta içinde vücudunuzdaki değişiklikleri fark edeceksiniz.Ev Egzersizleri-Ekipmansız Uygulamasının Özellikleri

 

  • Isınma ve gerinme hareketleri
  • Mobil uygulama antrenman ilerlemesini otomatik biçimde kaydeder
  • Grafik, kilo eğilimlerinizi takip eder.
  • Egzersiz hatırlatıcılarınızı kendinize göre özelleştirebilirsiniz.
  • Ayrıntılı video eğitim ve animasyon dersleri vardır.
  • Kişisel antrenörle kilo verebilirsiniz.

 

Not: Oyun Google play storeden indirilecektir.Google Playstore kayıt olmanız gerekmektedir.

 

Mobil Akıllı Telefona Ev-Egzersizleri Eğitimi İndir Oyna

ev-egzersizleri-ekipmansiz-sonucev-egzersizleri-ekipmansiz-hareketleriev-egzersizleri-ekipmansizev-egzersizleri-ekipmansiz
Benzer Konular
Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Ev Yemek Tarifleri Uygulaması.Yüzlerce yemek sizi bekliyor.
Clue Android Adet Ugulaması

Clue Android Telefonlar İçin Adet Ugulamasıdır.
Tariflerle Yemek Pişirme

Akıllı Telefonlar İçin Tariflerle Yemek Pişirme Uygulaması
30 Gün Fitness Eğitimi

30 Günlük Fitness Eğitim Programı
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.