Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Dua Et Kardeşiz Izle
Dua Et Kardeşiz Izle

Dua Et Kardeşiz Sinema Filmin Konusu

 

Dua et kardeşiz sinema filmi komedi ve aile türünde bir filimdir. Dua et kardeşiz filmin konusu varlıklı bir ailenin oğlu olan tuğrul'un sahip oldukları arazilerden bir yol geçeceğini öğrenir. Devlet bu yol karşılığında tuğrulun ailesine yüklü bir para verecektir. Bu durumu öğrenen tuğrulun annesi küçük oğlu Ömeri arar ve apar topar gelmesini sağlar. Ömer sahip olduklarını araziden geçen yolu araştırır ve bu yolun aslında illegal yol ile geçeceğini yani haksız kazanç sağlanacağını öğrenir. Ama abisi hiçte öyle düşünmemektedir. Ömer bu durumu açığa çıkartmak için elinden geleni yapacaktır. Dua Et kardeşiz filmini full izlemek için sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz..

 

dua et kardeşiz full izle

 

 

Dua Et Kardeşiz Sinema Filmin Yapım Bilgileri

  • Vizyon tarihi: 6 Nisan 2018.
  • Türü: Komedi, Aile.
  • Filmin yapım ülkesi: Türkiye.
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 37 dk.
  • Yönetmen: Hamza Yaman.
  • Senaryo yazarı: Ata Cilli.
  • Yapımcısı: Kenan Yılmaz.
  • Filimde Yer Alan Oyuncular: Gökhan Demir, Eray Kaman, Ayhan Taş, Başak akbay, Funda Dönmez, Bilge Yalçınkaya, Murat Ercanlı, Ahmet Dursun.

 

 

 

dua-et-kardesiz-full-dua-et-kardesiz-full-izle-sinemalardadua-et-kardesiz-full-izledua-et-kardesiz-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.