Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Deliha 2
Deliha 2

Deliha 2 Sinema Filmi

 

Deliha 2 Sinema Filmi Vizyon Tarihi: 12 Ocak 2018 Sinemalarda.

 

Deliha 2 Sinema Filmi Türü: Aile, Komedi.

 

Deliha 2 Sinema Filmi Süresi: 1 saat 46 dk.

 

Deliha 2 Sinema Filmi Yapım Ülkesi: 2017-Türkiye.

 

Deliha 2 Sinema Filmi Oyuncuları: Gupse Özay (Başrol oyuncusu Deliha Katakterinde), Eda Ece, Aksel Bonfil, Derya Alabora, Esin Eden, Ali Çelik, Hülya Duyar, Mert Öner, Mehmet Fatih Özkan, Özlem Akınözü.

 

Deliha 2 Sinema Filmi Yönetmeni: Gupse Özay.

 

Deliha 2 Sinema Filmi Senaryo Yazarı: Gupse Özay.

 

Deliha 2 Sinema Filmi Yapımcısı: Necati Akpınar.

 

 

Deliha 2 Sinema Filmin Konusu

 

Deliha 1 filiminde başrol oyuncumuz ve karakterimiz mahallenin agresif, delikenalı kızı Deliha hayatının aşkını bulmak için çok uğraşmıştı.İlk Filimde Deliha hayatının aşkınıda bulmuştu.Bu seferki Deliha 2 filminde ise Deliha kendine iş hayatında kariyer yapmak için uğraşmakta.Ama hiçte öyle kolay değil kariyer yapmak.Deliha birçok işe başvurdu ve kabul edildiği işlerde çalıştı ama kovulması çok uzun sürmedi.Bakalım mahallenin deli kızı deliha kendine uygun bir iş bulabilecekmi ve kariyer yapabilecekmi..

 

12 ocak 2018 sinemalarda vizyona girecek olan komedi tarzında filimde hepinize iyi eğlenceler.Filim hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazmayı unutmayın.

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.