Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Çılgın Kolej 2017
Çılgın Kolej 2017

Çılgın Kolej 2017 Sinema Filmi

 

Çılgın Kolej 2017 Sinema Filmi Vizyon Tarihi: 28 Temmuz 2017.

 

Çılgın Kolej 2017 Sinema Filmi Türü: Komedi, Gençlik.

 

Çılgın Kolej 2017 Sinema Filmi Süresi: 1 saat 35 dk.

 

Çılgın Kolej 2017 Sinema Filmi Yapım Ülkesi: 2017-Türkiye.

 

Çılgın Kolej 2017 Sinema Filmi Oyuncuları: Alper Rende, Serkan Kuru (Yazar), Mustafa Topaloğlu (Müdür), Metin Yıldız (Öğretmen), Oya Aydoğan (Müdür yardımcısı), Kerim Yağcı, Birkan Akyol, Tayfun Cihanoğulları, Sara Koçoğlu, Yusuf Karakuyu, Hilal Tarakçı, Ş.Seher terzi, Muhlis Asan, Yuğba Ekinci, Buğra Palavan, Gizem Gülşen Şahin.

 

Çılgın Kolej 2017 Sinema Filmi Yönetmeni: Ahmet Kapucu.

 

Çılgın Kolej 2017 Sinema Filmi Senaryo Yazarı: Hatice Toprak.

 

Çılgın Kolej 2017 Sinema Filmi Yapım: İsmail Karakuyu.

 

 

 

Çılgın Kolej 2017 Sinema Filmin Konusu

 

Özel bir kolejin okul başarısı oldukça düşüktür.Okul öğrencileri ders çalışmak yerine barlarda ,eğlence yerlerinde eğlenmektedirler.Okul onların hiç umurlarında değildirler.Okul müdürü onlara örnek olması açısından anadolunun bağrından başarılı bir öğrenciyi burslu olarak kabul eder.Bu öğrenci niyazi'dir.Saf, temiz ve çalışkan bir anadolu insanıdır.Okuldaki diğer öğrenciler her fırsatta Niyazi ile dalga geçmektedirler.Niyazinin artık sabrı taşmıştır ve okulu bırakmıştır.Bu arada kadınlar hakkında oldukça bilgili ve tecrübeli yazar olan serdar bey ile Niyazinin yolları kesişir.Yazar Serdar bey niyaziye kızları kontrol etmeyi ve çapkınlığı öğretir.Ve artık karşınızda saf,temiz anadolu genci niyazi yerine istanbul gecelerinin aranan playboyu Niyazi olur. Bakalım yolun sonu nereye kadar gidecek.

 

 

Çılgın Kolej sinema filmi 28 Temmuz 2017 'de sinemalarda izlemeyi sakın unutmayın.Gençlik ve komedi türü sinema severler için iyi bir seçenek olabilir...

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.