Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Cici Babam Full İzle
Cici Babam Full İzle

Cici Babam Sinema Filmin Konusu

 

Cici Babam sinema filmi yönetmenliğini Meltem Bozoflu'nun yaptığı ve oyuncu kadrosu ise bkm oyuncularından oluşan, komedi türünde bir filimdir. Cici Babam filmin konusu ise babalarının vafatından sonra geriye 3 kardeş ve bir eş kalmıştır. Üç kardeşi köylerine annelerinin yanlarına dönmektedirler. Ama anneleri babalarından sonra başka bir adamla aşk yaşamaya başlamıştır. Ve bu üç kardeş annelerinin bir başka adamla evlenmelerine asla razı gelmemektedir. Üç kardeş annelerinin evlenmesine mani olmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bakalım cici babam bu zorluklara katlanabilecekmi? Cici babamı full izlemek için 20 nisanda sinemalarda yerinizi almayı sakın unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

cici babam full izle.

 

Cici Babam Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 20 Nisan 2018.
  • Türü: Komedi, Aile.
  • Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 27 dk.
  • Yönetmen: Meltem Bozoflu.
  • Senaryo yazarı: Sıla Çetindağ, Eray Akyamaner, Murat Kepez, Mahmut Özbey, Uğur Güvercin, Ayberk Sak.
  • Yapımcısı: Necati Akpınar.
  • Filimde Yer Alan Oyuncular: Onur Buldu, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Arif Erkin, alper Kul, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Kuvvet Yurdakul, Defne Yalnız, İrem Sak, Aslı İnandık, Ayhan Sicimoğlu.

 

cici-babam-full-izlesenecici-babam-izlecici-babam-full-izlecici-babam-full
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.