Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Çakallarla Dans 5 Full İzle
Çakallarla Dans 5 Full İzle

Çakallarla Dans 5 Sinema Filmi

 

Çakallarla Dans 5, mahkemede şartı tahliye ile salınan çakallar grubunun mahkeme yasağını delip atıldıkları maceraları konu alıyor. Çakallarla Dans 5 full izlemek için 8 kasım 2018 tarihinde sinemalarda yerinizi almayı sakın unutmayın. Hakim karşısına çıkan çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalmak şartıyla, şartlı tahliye olurlar. Fakat bu durum Çakallar grubu için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın hayatı aldığı bir haberle değişir.

 

 

Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun, kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan’la Leyla’yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan yardım ister. Mahkeme yasağını delip bir araya gelen ekip Kayınço’nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır. 2018 yapımı Çakallarla Dans’ın beşinci devam halkası olan filmin yönetmen koltuğunda bir kez daha Murat Şeker oturuyor.


 

çakallarla dans 5 gragman
 

Çakallarla Dans 5 Sinema Filminin Yapım Bilgileri

 

Vizyon tarihi: 8 Kasım 2018.

Türü: Aile ve komedi.

Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye.

Sinema izlenme süresi: 2 saat 2 dk.

Yönetmen: Murat şeker.

Senaryo yazarı: Murat şeker, Ali Tanrıverdi.

Yapımcısı: Sugarworkz.

Filimde Yer Alan Oyuncular: Şevket Çoruh, murat akkoyunlu, İlker Ayrık, Timur Acar, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Hande Hatipoğlu.

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.