Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Bizim Küçük Günahlarımız
Bizim Küçük Günahlarımız

Bizim Küçük Günahlarımız

 

Bizim Küçük Günahlarımız Filmi Vizyon Tarihi:17 kasım 2017.

 

Bizim Küçük Günahlarımız Filmi Sinema Türü:Dram.

 

Bizim Küçük Günahlarımız Film Süresi:1 saat 25 dakika.

 

Bizim Küçük Günahlarımız Filmi Yapım Ülkesi:Türkiye.

 

Bizim Küçük Günahlarımız Filmi Oyuncuları:Savaş Özkul, Oğuzcan Ulu, Bahar Dokur, Sumru Topuz, Deniz Aksaya, Çağrı Öztürk, Halil Palamutçu, Emrah Karaoğlu, Cem Yücel, Oğuzhan Yılmaz, Nuray Çakır, Eylül Şaman, Berfin Gedik, Cumhur Lale, Bozkurt Saraç, Umut Uçar, Rukiye Malçiçek.

 

Bizim Küçük Günahlarımız Filim Yönetmeni: Mehmet Kütük.

 

Bizim Küçük Günahlarımız Filim Senaryo Yazarı: Mehmet Kütük.

 

Bizim Küçük Günahlarımız Filim Yapımcısı:Kalem Filim Tarafından Yapıldı. MC Filim Tarafından Dağıtılıyor.

 

 

Bizim Küçük Günahlarımız Adlı Filimin Konusu

 

Yaşadıkları hayatlar ile birbirlerini hiç tanımayan ve hiç bir ilişkisi olmayan insaların hayatlarında aslında birbirleriyle ne kadar ilişkili olduğu anlatan bir filim.İnsanların birbirleriyle istemselerde hayatları nasıl kesiştiğini anlatıyor.Hayatlarındaki yaşadıkları olaylara bir kısım insan üzülürken, başka insanlar bu olaylar sonucunda seviniyor.

Heeysen.com "Bizim Küçük Günahlarımız" Adlı filimi izlerken sinemalarda iyi seyirler diler.

 

bizim-kucuk-gunahlarimiz-bizim-kucuk-gunahlarimiz-bakkal-sahnesibizim-kucuk-gunahlarimiz-filim-ici-goruntubizim-kucuk-gunahlarimiz-afisi
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.