Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Bizim Köyün Şarkısı İzle
Bizim Köyün Şarkısı İzle

Bizim Köyün Şarkısı Sinema Filmin Konusu

 

Bizim köyün şarkısı sinema filmi komedi ve çoçuk türünde eğlenceli bir aile filmidir. Bizim köyün şarkısı filmin konusu ise istanbulda yaşayan ve oldukça güzel bir hayatı olan kahramanımız Çınar'ın(Berat Efe Parlar) babasının iflası sonucu düştükleri maddi sıkıntılar yüzünden istanbuldan taşınıp dedesinin yanına yani köylerine dönmüşlerdir. Çınar hiçte alışık olmadığı koy hayatında oldukça zor günler geçirmektedir. Çınar köyde oula başlamıştır ve okuldaki arkadaşlarıyla uyum sağlamaya çalışmaktadır. Aynı zamanda köydeki hayatada çınar alışmaya başlamıştır. Çınar köydeki okuldaki arkadaşlarıyla bir müzik yarışmasına katılmak istemişlerdir. Çınar arkadaşları ile bu müzik yarışmasına canla başla çalışmakatadırlar. Bakalım çınar ve arkadaşları bu müzik yarışmasını kazanabilceklermi..Bizim köyün Şarkısı filmini full izlemek için sinemalarda yerinizi almayı sakın unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

bizim köyün şarkısı full izle.

 

 

Bizim Köyün Şarkısı Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 30 mart 2018.
  • Türü: Komedi, Çoçuk.
  • Filmin yapım ülkesi: Türkiye.
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 44 dk.
  • Yönetmeni: Tuğçe Soysop.
  • Senaryo yazarı: BKM.
  • Yapımcısı: Bkm.
  • Oyuncular: Berat Efe Parlar, Tansel Öngel, Güneş Sayın, Sezai Aydın, Aslı Omağ, Doğa Rutkay, Eda Döğer, Defne Erşen, Esat Polar Güler, İkra külahlıoğlu, Efe Aydın, Arda Kalaycı, Dora Dalgıç, İlknur Kulahlıoğlu, Duru hoşver.

 

 

 

bizim-koyun-sarkisi-filmi-full-izlebizim-koyun-sarkisi-filmi-izlebizim-koyun-sarkisi-full-izlebizim-koyun-sarkisi-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.