Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Batlır Sinema Filmini Izle
Batlır Sinema Filmini Izle

Batlır Sinema Filmi

 

Batlır Sinema filmi dram, aile ve komedi türünde sinema severlerin izleyebileceği bir filimdir. Filim genel konusu doğuştan kafası normalin üzerinde büyük olan bir gencin bu durumdan kurtulmasını konu alıyor. Bu sayfada Batlır sinema filmin fragmanı yayınlanmaktadır. Batlır filmini izlemek için 9 kasımda sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.


 

Batlır, diğer insanlardan fiziki farklılığı olan bir gencin hikayesini konu alıyor. Batlır, doğuştan büyük bir kafaya sahip olan bir gençtir. Ailesi hayatının geri kalanında bahtı açık olsun diye ona “Bahtlı” adını vermek istese de nüfus memurunun yanlış anlaması ve yazması sonucu ismi Batlır olur. Fiziksel farklılığı nedeniyle zor bir çocukluk geçiren Batlır, artık bu sorundan kurtulmak ister. Bunun için ameliyat olması gerekir ancak ameliyat oldukça risklidir. Üstelik ameliyat için 1 milyon liraya ihtiyacı vardır. Babası ameliyat olmasına karşı olsa da hayatını değiştirmeyi kafasına koyan Batlır, her şeyi göze alıp parayı bulmak için bilgi yarışmasına katılmaya karar verir. Ona bu macerada yakın arkadaşlarının yanı sıra dünyanın en yalnız balinası olarak bilinen ‘52 hertz’ eşlik eder. Bakalım kahramanımız batlır yarışmayı kazabilcekmi. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

batlır sinema filmi full izle.

Batlır Sinema Filminin Yapım Bilgileri

 

Vizyon tarihi: 9 Kasım 2018.

Türü: Dram, Aile, Komedi.

Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye.

Sinema izlenme süresi: 1 saat 32 dk.

Yönetmen: Stare Yıldırım.

Senaryo yazarı: Stare Yıldırım.

Yapımcısı: Stare Yıldırım.

Filimde Yer Alan Oyuncular: Sinan Çalışkanoğlu, can Sipahi, Yılmaz Gruda, Erkan Taşdöğen, Merve Dizdar...

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.