Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Aşka Geldik
Aşka Geldik

Aşka Geldik Sinema Filmi

 

Aşka Geldik Sinema Filmi Vizyon Tarihi: 1 Aralık 2017.

 

Aşka Geldik Sinema Filmi Türü: Komedi, Aile.

 

Aşka Geldik Sinema Filmi Süresi: 1 saat 35 dk.

 

Aşka Geldik Sinema Filmi Yapım Ülkesi: 2017-Türkiye,Azerbaycan.

 

Aşka Geldik Sinema Filmi Oyuncuları: Metin Yıldız, Şener Kökkaya, Ferda Amin, Gönül Dilan, Esin Yıldız Ergündüz, Faruk K, Ali Tunal, Yakup Yavru, Muhlis Asan, Yıldız Ergündüz,Beyza Atiye, Muratcan Boz Aslan, Abdullah Şahin, Erol Taşçı, Barış Koçak, Arzu Ulutunçok, Şevki Özcan.

 

Aşka Geldik Sinema Filmi Yönetmeni: Muharrem Özabat.

 

Aşka Geldik Sinema Filmi Senaryo Yazarı: Hasan Aliyev, Muharrem Özabat.

 

Aşka Geldik Sinema Filmi Yapım: Hamdi Bor, İlham Muharremov, 34 Film Production.

 

 

 

Aşka Geldik Sinema Filmin Konusu

 

Hayatta karısı öldükten sonra yanlız kalan Şükrü, babasıyla birlikte yaşamaya karar verir.Şükrü evin oğlu değil sanki evin kadını gibi hareket etmektedir.

Şükrü hem babasına hem kendine çok iyi bakmaktadır.Ve şükrü evlenmeyide düşünmektedir.Bu sırada Köye avrupadan bir grup akademisyenler araştırma için gelmektedir.Bütün köyü bir telaş almıştır. Ama Şükrü ve babasının hiç umrunda değildir.Şükrü ve babası Habib köyde eğlenece bir maceraya sürüklenmektedirler.Bakalım Neler olacak.

 

 

Aşka Geldik 2017 sinema filmi 1 Aralık 2017 'de sinemalarda izlemeyi sakın unutmayın.Komedi ve aile türü sinema severler için iyi bir seçenek olabilir...

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.