Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Ailecek şaşkınız Izle
Ailecek şaşkınız Izle

Ailecek Şaşkınız Filmin Konusu

 

Ailecek şaşkınız filmi başrollerini Ahmet kural ve Murat cemcirin oynadığı 2018 yapımı komedi türünde bir filimdir. Ferhat (Ahmet kural) babasından devr aldığı şirketin genel müdürlüğünü yapamaya başlamıştır ve şirketi yönetmeye çalışmaktadır. Ferhata finans direktörü çoçukluk arkadaşı olan gökhan'ın (Murat cimcir) yardımıyla şirketi başarılı bir şekilde yönetmeye çalışmaktadır. Ferhat bunca iş güç arasında birde bir kıza aşık olmuştur. Ama kız ferhata hiç yüz vermemektedir. Ferhatsa sevdiğinin gönlünü kazanabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Ama bu iş öyle kolay olmayacaktır. Bu sevda Kahramanız ferhatı olmadık hallere sokacaktır. Ailecek şaşkınız sinema filmini full izlemek için sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

ailecek şaşkınız sinema filmi full izle

 

Ailecek Şaşkınız Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 2 mart 2018.
  • Yapım ülkesi: 2018 Türkiye.
  • Türü: Komedi.
  • Sinema izlenme süresi: 113 dk.
  • Yönetmeni: Selçuk aydemir.
  • Senaryo yazarı: Selçuk Aydemir.
  • Yapımcısı: Murat Cemcir, Necati Kocabay.
  • Oyuncular: Ahmet kural, Murat cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu.

 

 

ailecek-saskiniz-sinema-filmiailecek-saskiniz-fullailecek-saskiniz-ful-izleailecek-saskiniz-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.