Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Aile Arasında
Aile Arasında

Aile Arasında Sinema Filmi

 

Aile Arasında Sinema Filmi Vizyon Tarihi: 1 Aralık 2017.

 

Aile Arasında Sinema Filmi Türü: Komedi, Aile.

 

Aile Arasında Sinema Filmi Süresi: 2 saat 4 dk.

 

Aile Arasında Sinema Filmi Yapım Ülkesi: 2017-Türkiye.

 

Aile Arasında Sinema Filmi Oyuncuları: Engin Günaydın (Fikret Bey Rolü), Demet Evgar (Solmaz Hanım Rolü), Gülse Birsel , Fatih Artman, Erdal Özyağcılar.

 

Aile Arasında Sinema Filmi Yönetmeni: Ozan Açıktan.

 

Aile Arasında Sinema Filmi Senaryo Yazarı: Gülse Birsel.

 

Aile Arasında Sinema Filmi Yapımcısı: Necati Akpınar, BKM.

 

 

 

Aile Arasında Sinema Filmin Konusu

 

Hayatta çok takıntılı biri olan Fikret Bey (Engin Günaydın) ve müzikhol vokalisti Solmaz Hanım (Demet Evgar), aynı gün İkiside 21 yıllık evliliklerini bitirmişlerdir.Ve hiç beklemedikleri bir anda birbirleriyle tanışırlar.Fakat Solmaz hanım kızı zeynep'in evlenmesi için Fikret beyden yardım ister.Solmaz hanımın kızı zeynep, adanalı bir kabepçının oğluyla evlenecektir.Solmaz hanım Fikret beyden kızına baba rolu oynamasını ister.Fikret bey kabul eder ama işler başladığı gibi gitmez.Solmaz hanım kızının nişanı sadece aile arasında oalcağını söylemiştir fakat işler çok ama çok büyür.Fikret beyin hayatın rolu oynamak zorundadır.Bakalım başarabilecekmi.

 

Aile Arasında sinema filmi 1 Aralık 2017 'de sinemalarda izlemeyi sakın unutmayın.Komedi ve aile türü sinema severler için iyi bir seçenek olabilir...

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.